נאיה יוגה,יוגה חיפה.חוג קונג-פו, תנועה ומשחק לילדים בני 8 עד 10


שיעורי הקונג-פו שאני עושה הם קודם כל מול הילדים.. בגובה העיניים, להקשיב, עם כבוד לדעתם, יכולתם והדרך שלהם לעשות את הדברים ובמקביל דרישות לסדר, שקט משמעת. עידוד לעשייה מאמץ והשתדלות, יש גם גמישות ליכולות האישיות של כל אחד, ותוך כדי,... דחיפות קטנות ועדינות קדימה, להתקדם, ללמוד, 'להתפקס', עם הרבה סבלנות לשונות שתמיד קיימת בין הילדים.
התכנים משלבים תרגילי כושר, גמישות, קואורדינציה, שווי משקל, ותרגילי קונג-פו מסוגים שונים. אלו תרגילים שמפתחים את הזיכרון, הריכוז, הכושר הגופני, מרגיעים, ומקנים בטחון עצמי, משפרים את היציבה ויכולת התנועה ומעודדים-מפתחים סוג של מודעות עצמית-סביבתית המיוחד לתחום זה של פעילות.
מסגרת חינוכית שמפנה את הכוחות לפעילות תנועתית, נעימה ומהנה בה הילד מפיק מעצמו ולמען עצמו - המון!

לשאלות
רן - 052-8721626


חוג קונג-פו, תנועה ומשחק לילדים בני 3 ו- 4

בגיל זה הילדים זקוקים לעניין, משחק ואתגר, לגבולות, לסדר, ולמשמעת.

החוג מציע: משחק כייפי ומהנה, תרגילי תנועה שיאתגרו את הילד, תכנים ראשוניים של הגנה עצמית, מסר ברור של המנעות מאלימות ובמקביל העצמת הבטחון העצמי, דרך בריאה לפרוק אנרגיה וגם מסגרת שמעמידה אתגר ודרישות להקשבה, לסדר ולמשמעת.

החוג יפעל במתכונת של פעם אחת בשבוע, למשך 45 דקות. השיעור יהיה מורכב ממשחקים קצרים, משחקי תנועה, תחרויות קטנות וקצרות, ותרגילי קונג-פו.

יש להגיע לחוג עם מכנס ארוך ונוח, חולצה נוחה וצפורניים גזוזות.

מומלץ להגיע רבע שעה קודם.

עליי:

רן נשיב, מלמד קונג-פו לילדים, נוער ומבוגרים משנת 2000, מוסמך בארץ ובסין. בן 37, נשוי לאנה ואבא לעודד ולאיזי, בעל תואר במדעי ההתנהגות, מתמחה ב'התמקדות', עובד כמדריך לנוער בסיכון, מקיים מסגרת אימון למבוגרים בקונג-פו בכל יום בבוקר.


רן – 052-8721626

 


 
 
                        למערכת השעות


  שדרות הנשיא 125, חיפה 04-8101921 yuval@nayayoga.co.il Share/Bookmark
לייבסיטי - בניית אתרים