נאיה יוגה,יוגה חיפה.

 
אנאהטה - התוף הנצחי
סמינר יוגה בטבע - יוגה בראי ארבעת האלמנטים
סופ"ש 8-9 ביוני 2012


זהו מפגש העשרה מיוחד, בחווה יפהפיה ביער אלונה (בנימינה), בו יתקיימו ארבע סדנאות עומק עם מורים נבחרים מהאסכולות השונות- איל שיפרוני (שיטת איינגאר), נגה ברקאי - רון (יוגה ויג'ננה), תמר עדי (צ'אנדרה יוגה) ויובל בן מרדכי (ויניאסה). הסדנאות יתפרשו לאורך יומיים.
כדי להעמיק את החיבור שלנו עם הבריאה והיוגה נעבוד על הקשר שלנו אל היסודות המרכיבים אותה: האדמה, האש, המים והאוויר. לאורך הסופ"ש נתרגל ארבעה תרגולים, התרגולים יהיו בני שעתיים - שעתיים וחצי – כל תרגול בראי אחד מהאלמנטים. כך יוכלו המשתתפים בסמינר, דרך האסכולות השונות ודרך הראיה המיוחדת של המורים השונים, לתרגל את החיבור אל הטבע הקמהי ואל המישורים העדינים של התודעה.
בערב, נקיים מעגל שירה מקודשת, נשיר יחד מנטרות ובהג'נים, נפתח את צ'אקרת הגרון שלנו, נתרגל הקשבה ונתחבר להרמוניה הפנימית באמצעות התפילה שבשירה.
את הסדנה נסיים בטקס סווטלודג' עם מיכל ולנסי – אוהל הזעה אינדיאני לפי מסורת הרפואה האינדיאנית, רפואה של טיהור והודיה. הסווטלודג', שמשלב את כל ארבעת האלמנטים יהווה שער אל האינטגרציה של הלימוד בסמינר.

לפרטים נוספים באתר:
http://www.premestrela.co.il
עלות הסמינר: 690 ש"ח
מס' המקומות מוגבל - אנא הירשמו מראש

לפרטים נוספים והרשמה:
מאדורי 054-4419699
בל 052-8234911
premestrela@gmail.com


את הסמינר נקיים בלב הטבע ליד מושב עמיקם, חווה זו, המוקפת ביער טבעי, תאפשר לנו להתנתק מהרעש היום יומי כדי להתחבר ליער, לתרגול, לגופינו ולצליל התוף הנצחי הפועם עמוק בתוכנו.

בסדנה יוגשו ארוחות צמחוניות מזינות והלינה תיערך בקמפינג. במקום מקלחות ושירותים.
בהמשך ובהתאם לביקוש תתאפשר לינה בצימרים במושב עמיקם, בתוספת תשלום.

הסמינר נועד לתלמידי יוגה מתקדמים, לתלמידים בהכשרות המורים השונות ולמורים ליוגה בכלל ויהווה שער למפגש בין האסכולות והגישות השונות ליוגה.

לאירוע הפייסבוק
 
 
 

 
למערכת השעות
 
 
 
 
 


 
   שדרות הנשיא 125, חיפה 04-8101921 yuval@nayayoga.co.il Share/Bookmark
לייבסיטי - בניית אתרים