נאיה יוגה,יוגה חיפה.

 


 

סדנאת אקרו יוגה
עם יעל אבינתן


מה זה אקרויוגה?
את היוגה אנחנו מכירים: זה זמן להתרכז, לנשום ולהתעמק בתנוחות ובתנועות הגוף. זה זמן שאנו מייחדים למפגש אישי בינינו לבין הגוף שלנו.
אקרובאלאנס הוא ענף של הקרקס המודרני שצמח מתוך האקרובטיקה הקלאסית. כאן בונים בבני אדם – מבנים קטנים וגדולים של שני אנשים או יותר, או הרבה יותר. החוכמה היא למצוא את הבאלאנס במבנה האנושי הזה, עם כמה שפחות מאמץ, תוך ייצוב של הגוף ועבודה מדוייקת וקשובה של השרירים והשלד.

המפגש בין האקרו ליוגה הוא לכאורה מפגש אמיץ ומאתגר אך למי שבודק את העניין על גופו מסתבר שיוגה של יותר מאדם אחד זה טבעי, כמעט מובן מאליו, עד כדי כך שלפעמים אנחנו לא מבינים איך לא עשינו את זה עד עכשיו - להשתמש אחד בשני כדי להעמיק את המתיחות, לשכלל את התנוחות, להתייצב על הקרקע ולעוף באויר.
אקרויוגה זה בהחלט עניין מאתגר: המפגש בין היוגה והאקרו-באלאנס מבקש מאיתנו להשאר קשובים לעצמינו למציאת האיזון האישי, תוך פיתוח קשב אחד לשני על מנת למצוא את האיזון בתוך המבנה המשותף (באקרויוגה, כמו בחיים...)

תרגול אקרו-יוגה כולל בדרך כלל כמה חלקים:
Partner Stretching- תרגילי יוגה בזוגות שבהם אנו נעזרים אחד בשני בכדי להתארך ולהימתח
אקרובלאנס - שני אנשים או יותר יוצרים תרגילי שיווי משקל אחד על השני , עם מעברים מתנוחה לתנוחה.
עמידות ידיים –מגוון תרגילים לשיפור, חיזוק והבנת הטכניקה של עמידות הידיים.
Therapeutic Flying - הענקת מסאז' בתוך תנוחות יוגה עמוקות לאדם שתלוי על רגליו של המטפל.

הסדנה מתחילה בחימום קבוצתי, וממשיכה בסדרת מתיחות הדדיות (חלק בזוגות וחלק בחיק הקבוצה), הכנה לעמידת ידיים (ומי שמוכן מוזמן), תרגול אקרובאלאנס –  נכיר כמה מבנים בסיסייים ונלמד לשמור אחד על השני. נסיים בשחרור והרפיה בתעופה – Therapeutic Flying.
סדנת ההכרות מיועדת לכוווולם – יוגים,  אקרובטיות, עורכי דין, סוכנות ביטוח, דודים וסבתות, שרוצים להכיר משהו חדש, מאתגר ומשחרר.

אודותיי
סטודנטית לתואר שני בטיפול בתנועה, רקדנית להקת בנגורה (מחול אפריקאי), מדריכת פילאטיס רצפה ואקרובאלאנס, תלמידתו של אבנר הוכפלד (מורה לאקרובאלאנס ואקרויוגה).
עמדתי על הראש ועל הידיים מאז שאני זוכרת את עצמי, אבל את האקרובאלאנס הכרתי בביה"ס לקרקס ומחול של מרכז סנדסיאל. זה היה מקסים בעיני. לפני כמה שנים כשחזרתי לארץ מטיול ארוך, גיליתי לשמחתי שהאקרויוגה הגיעה גם היא לארץ וחכתה לי כאן לרכך את הנחיתה – חדשה, נעימה ומרעננת. מאז אני נהנת להכיר אותה לכל מי שסקרן.


מומלץ להרשם מראש מספר המקומות מוגבל!!!

איפה ומתי?
סטודיו נאיה יוגה חיפה שד' הנשיא 125.
יום שבת 10.12.11 בשעה 10:00
אורך הסדנא כשעתיים.

כמה?
70 ש"ח במכירה מוקדמת (עד שבוע לפני) למנויים
75 ש"ח במכירה מוקדמת (עד שבוע לפני) ללא מנויים
80 ש"ח (בשבוע האירוע) למנויים
100 ש"ח (בשבוע האירוע) ללא מנויים

לאירוע בפייסבוקכולנו מוזמנים :)


 


למערכת השעות
 

 
  

 

 

  שדרות הנשיא 125, חיפה 04-8101921 yuval@nayayoga.co.il Share/Bookmark
לייבסיטי - בניית אתרים