נאיה יוגה,יוגה חיפה.
 

 

 

 

 

מדיטציה עם
אפרת גבאי
שלישי 7:30
חמישי 8:00

 

להתחיל את היום עם חיבור לשקט שבפנים
 

לפני שמתחיל המירוץ היומי של כל הדברים ש"צריך להספיק", תנו לעצמכם במתנה את האפשרות לעצור, לנשום, לנוח, פשוט להיות, להתחבר ללב, לחכמה, לחופש שבפנים.

מדיטציית מיינדפולנס (מודעות קשובה) הינה טכניקת מדיטציה פשוטה המסייעת במיקוד הקשב ובהשקטת התודעה. מתוך הטכניקה מתפתחת מיומנות וגישה כיצד להיות עם מה שהחיים מביאים לפתחנו מתוך איזון פנימי, עדינות וחמלה.

המפגשים יכללו כ-45 ד' של מדיטציה מונחית. התרגול מתאים למתרגלים חדשים וותיקים. המפגשים מתקיימים על בסיס דאנא – תרומה בהתאם לרצון וליכולת.

על עקרון הדאנא:
משמעות המילה דאנא היא נדיבות, רוחב לב, נתינה או מתנה. השתתפות במפגשים מתוך תשומת לב לעצמנו ולאחרים היא בפני עצמה דאנא. מעבר לכך, המסורת הקדומה של נתינה חומרית, לכיסוי הוצאות הלימוד ולתמיכה במורים, נשענת על התפיסה שלפיה הלימוד המסייע לנו בדרך אל האמת והחופש הינו בעל ערך שאותו לא ניתן לתמחר. לא פחות חשוב מכך, עיקרון הדאנא מאפשר את הלימוד לבעלי אמצעים ולחסרי אמצעים כאחד. זוהי כלכלה של הלב המזמינה אותנו להתבונן ביחסים שלנו עם כסף וחומר, לגלות נדיבות ולתת לעצמנו ולאחרים בהתאם ליכולתנו ולרצוננו.

אפרת גבאי: מתרגלת ופעילה בעמותת תובנה מזה כ-5 שנים. פסיכולוגית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ובפילוסופיה. מנחה קבוצות ומלווה יחידים בדרך. 
052-4503258

 


 

 
 

 
למערכת השעות
 
 
 
 


 

 

 

 

  שדרות הנשיא 125, חיפה 04-8101921 yuval@nayayoga.co.il Share/Bookmark
לייבסיטי - בניית אתרים