נאיה יוגה,יוגה חיפה.

ניוזלטר יוני 2017

 

להפסיק להפריע לעצמי. 

לזוז לעצמי מהדרך :)

 

אומרים שלהשוות זה הגנב של האושר.

האדם יכול לעשות מה שהוא או היא רוצים לעשות ופחות להיות מושפע מדעות ומרעיונות חיצוניים. הבעיה היא שאנו מקשיבים כל הזמן למטרות של אחרים ולצפיות של אחרים מאיתנו. ואנחנו עושים את זה בהתנדבות. וכדי להפסיק  צריך לזוז לעצמך מהדרך ולהפסיק להפריע ולחבל. וזה מתחיל בלהקשיב.

להקשיב פנימה.

הבעיה לא פעם היא שכשמתחילים להקשיב פנימה שומעים בעיקר את הרעש. וזה לא נעים. והאדם יכול להעביר חיים שלמים רק בלהמנע מרגע אחד לעצור ולהקשיב. להקשיב פנימה. אז אנחנו מקשיבים החוצה. וזה לא פעם, מה שגונב מאיתנו את שביעות הרצון.

וחוסר שביעות רצון זו הגדרה לא רעה לאומללות.

רגע אחד של שקט ושלווה ביום זו זכות בסיסית לאדם. פעם ביום, כל יום ולכל החיים. רגע אחד, אפילו קצרצר של לעצור. ולהקשיב. זה מאפשר רפלקציה. זה מאפשר הרהור. וזה דורש אימון.

ההבנה לבדה לא מספיקה.

 

 

מערכת קיץ בסטודיו

לקראת אמצע יוני אנחנו מרחיבים את מערכת השעות, מוסיפים שיעורים חדשים וקצת משנים ומחליפים.

אפשר להתעדכן בסטודיו ובמערכת השעות באתר. המערכת באתר עדכנית.

 

אפשר להשאיר בקישור כאן פרטים ואנחנו נתקשר כדי לקבוע שיעור הכרות במתנה :)

מחירון נאיה יוגה כאן

 

 

הפודקאסט זבובעלהקיר

נפגשתי עם ברק פליישר, מורה ליוגה בכיר ליוגה, מטפל ביוגה תרפיה ומרצה בקורס מדריכי יוגה במכון וינגייט. נפגשנו בקליניקה שלו בתל אביב לשיחה כחלק מהפודקאסט זבובעלהקיר - מדברים יוגה

זה קסם אמיתי האפשרות להפגש ולדבר עם מורים ומורות ליוגה.

להקשיב אפשר בנייד, לראות ולהקשיב אפשר ביוטיוב.

 

פי. אס.

ממש אנסה להתמיד עם הניוזלטר, אחת לחודש.

אני שולח דרך מערכת רב מסר אז מי שלא מעוניינים לקבל מאיתנו מיילים אפשר להסיר את עצמכם ממש בקלות מרשימת התפוצה שלנו בלחיצה על הקישור הסרה מהרשימה בתחתית העמוד.

הסטודיו עכשיו בשלהי השנה השמינית שלו - אם במשך השנים היה לכם מנוי בסטודיו שלא נוצל, שילמתם ולא הגעתם, מרגישים מכל סיבה שהיא שלא התחשבנו בכם ואתם רוצים להתאמן - אעשה כל מה שביכולתי כדי לבוא לקראת ולאפשר לחזור. בבקשה דברו איתי 054-8050024 (יובל)

 
  שדרות הנשיא 125, חיפה 04-8101921 yuval@nayayoga.co.il Share/Bookmark
לייבסיטי - בניית אתרים