נאיה יוגה,יוגה חיפה.
 
 

מישהו ממש זקן פעם אמר לי..

 
 
 
 

אני אוהב כל מה שמתחיל ב - מישהו ממש זקן פעם אמר לי...

זה נותן תחושה של אישור לדבר.. כאילו שהו יותר נכון או יותר אמיתי...

אז אחד שהולך איתי מגיל צעיר זה שמישהו ממש זקן פעם אמר לי שאם היה אפשר לחזור אחורה בזמן ולעשות את הכל מהתחלה, הוא היה עושה הכל בדיוק אותו הדבר, רק בסבבה!

ואחד חדש מהשבוע זה שמישהו ממש זקן פעם אמר לי אל תפסיק להתאמן אף פעם.. להסתיר מהגוף את העובדה שאתם מזדקנים ומתים..

אחד הדברים מובילים את האימון שלי עם השנים זה שאני ממש רוצה להמשיך ולהתאמן.. והדרך שבא אני ניגש לתנוחות זה כאילו כל הזמן לשמור על הגוף שלא יצא מהגבולות שלו.. מהמרכז במובן מסויים.

זה לשמור על אימון ב 80% מהיכולת המקסימלית שלי אולי אפילו קצת פחות.. ולהתמיד באימון הזה בנחישות.. על גבול האובססיה.. במשך הרבה שנים.. 

מה שקורה עם השנים כמו בכל דבר בו מתמידים זה שזה יוצר תנועה.. שינוי בכיוון בו אנו מתמידים.. וה 80% שלי עם השנים קצת מתרחק.. אני יכול קצת יותר כל שנה.. הגבול שלי במילים אחרות מתרחק.. ה 80% של היום שונה מעוד ה 80% של לפני עשר שנים.

באיזה שהו אופן לפעמים אני מרגיש חסר גבולות :)

יש חוויה שונה.. של אימון שבו אני דוחף על הגבול כל הזמן.. או אפילו מנסה לשבור ולעבור אותו מתוך מחשבה שככה מרחיבים אותו ומשתפרים.. מה שלי קרה עם אימון כזה זה שבמשך השנים הגבולות התחילו לסגור.

יש לי מחשבה שלעשור הבא של חיי אני יכול להתכוון אפילו ל 70%.. וככה לא להפסיק אף פעם.. לא לתת לגוף שלי לגלות שאנחנו מתים :)

 

 
 
 
 
 

להתחיל להתאמן בבית

הידיעה שיש בי כל מה שנחוץ לאימון יוגה נותנת עצמה פנימית. עצמה שמחברת לקיחת אחריות על מצב הרוח הפנימי שלי. אימון יומי בבית והאפשרות שזה מזמין למפגש והרהור בחיים זה לא דבר שבשמים. גם לא צריך שלוש וחצי שעות כל בוקר בשביל זה. זה באמת משהו שאפשר לטפח. האדם בחדרו עם עצמו ביומו. מעניין שדווקא המדבר הוא מקום אידיאלי להנביט ולשתול ולדשן את הזרע הזה, של אימון יוגה אישי בבית. הסדנה מתאימה למתחילים ולממשיכים...

 
 
 
 
 

יין ויאנג הם תיאורים של שתי צורות אנרגיות שקיימות בעולם; מהאוכל שאנחנו אוכלים, הסביבה בה אנו חיים והיוגה אותה אנחנו מתרגלים. 
היין מתייחס לאנרגיה הפנימית, הרגועה והפסיבית והיאנג מתייחס לאנרגיה החיצונית, הדינמית והמחממת. השניים לא יכולים להתקיים אחד בלי השני ויחדיו הם יוצרים את השלם.
מוזמנים לבוא לתרגול שמתחיל בויניאסה דינמאית, שמעוררת את הגוף ואת האש הפנימית, וממשיכה לתוך תרגול איטי, רסטורטיבי ורגוע, שמגיע עמוק אל תוך המפרקים והרקמות.

רותם ורטהיים ועדי שוויצר בנאיה יוגה

יום שבת 11:30-14:30

מייד אחרי השיעור של נטי - ויניאסה רכה 10:00

120 ש״ח

הרשמה: 04-8101921 

 
 
 
  שדרות הנשיא 125, חיפה 04-8101921 yuval@nayayoga.co.il Share/Bookmark
לייבסיטי - בניית אתרים